Středisko Járy Kaštila

Mikuláš v dětském domově

Datum: 03. 01. 2015 | Autor: Karolína Vejvodová (Kája) | 350 přečtení
Na akci, která byla určena pro oddíl Kapky rosy, jsme vyráběli vánoční perníčky. Dětem se moc povedly a tak jsme se rozhodli je roznést na Mikuláše do dětských domovů v Prostějově a Plumlově. Jelikož je nás v oddíle mnoho, tak se nemohli všichni roznášení zůčastnit, to však nevadilo, protože i tak všichni pomohli, co nejvíce mohli. Čerti Vanilka, Emička a Domča pozlobili děti v Plumlově. V Prostějově zase řádili Smíšek, Samikuk, Jonas a Domča. Mikuláš Kýbl četl dlouhou knihu hříchů a anděl Kája se všech dětí zastávala, i těch zlobivých. Nakonec jsme si však nikoho neodnesli, protože nám bylo přislíbeno, že se všichni polepší. Uvidíme, jestli to děti dodrží. Fotky z Prostějova naleznete na tomto odkazu. Všem zúčasněným moc děkujeme stejně jako dětským domovům. Naše skupinka v Prostějově
Website developed by Smurf & Pompo | Powered by WordPress | administrace | Hosted on lebeda.skauting.cz


Login

Lost your password?