Pro skauty

Skauting není jen zábava a hraní her, je to spousta různých znalostí a dovedností. Jsou to také různé výzvy a úkoly, a ne vždy je díky tomu velkému množství snadné získat potřebné informace. V této části se tedy pokusíme průběžně zveřejňovat užitečné informace pro běžného skauta, skautku, ale i vlče nebo světlušku z našeho střediska. Mezi nejzákladnější informaci patří rada, kde informace hledat. Budeme se snažit, aby tím místem byl střediskový web, ale ne vždy tomu tak bude a potom velmi doporučujeme další skautské weby:

Skautská křižovatka

krizovatka

Teepek

teepek

Rovernet

rovernet

skautIS

Na závěr nesmíme zapomenout ani na informační systém Junáka - skautIShttps://is.skaut.cz. Čím důležitější funkci budete v Junáku zastávat tím více budete objevovat přínos tohoto webu. Mít účet ve skautISu je dnes téměř nutnost a s připravovanou novou verzí Křižovatky to už bez něj asi ani nepůjde. skautis