Hlavní

Odjezd na tábor

Informace pro světlušky a vlčata – 29.6.

Sraz: u autobusového nádraží z boční strany prodejny Albert v neděli 29.6. v 14:15

Odjezd: autobusovou linkou směr Baldovec v 14:30

S sebou: jen malý batůžek s nezbytnými věcmi, léky dítěte (pokud nějaké má), potvrzení o bezinfekčnosti, velké batohy se odvezou na tábořiště již dříve

Odvoz velkých batohů:  velké zavazadla je třeba donést do klubovny ve čtvrtek 26.6. mezi 15:30 – 17:00 hodin. Budou odvezena na tábořiště společně s ostatním materiálem.Doporučuji zavazadla označit jmenovkou.

Informace pro skauty a skautky – 27.6.

Příjezd na tábořiště: budeš očekáván na tábořišti v pátek 27.6. v 15:00, pokud můžeš dříve, moc nám to pomůže!!!

S sebou: všechny věci na tábor, léky, které pravidelně užíváš, potvrzení o bezinfekčnosti a nadšení do práce!!! Jídlo bude zajištěno od sobotní snídaně!!!

V případě problémů s odvozem či jiných komplikací kontaktujte družinového vedoucího nebo Ferdu (737435750).