Středisko Járy Kaštila

Den v krojích

Datum: 26. 04. 2015 | Autor: Pavel Krátký (Pavel) | 374 přečtení

Pátek 24.4. 2015 začal pro mnohé lidi jako každý jiný den. Ranní probuzení, snídaně, odchod do práce (školy)............. Avšak pro skauty se tento den vyznačuje něčím vyjímečným. Je to den kdy má svátek sv. Jiří, který je mimo jiné patronem skautů . Proto mnozí skauti v tento den oblékli místo všedního oblečení své skautské kroje (nebo alespoň skautské šátky), ve kterých potom chodili celý den a ukazovali tak svou hrdost na to, že mohou být členy této celosvětové organizace. Skauti prostějovského okresu měli tento den navíc možnost setkat se se svými kamarády a přáteli v altánku ve Smetanových sadech kde se v 17:00 uskutečnil pokus o co největší počet skautů v krojích na společné fotografii. A jaké bylo výsledné číslo? Podívejte se sami 🙂

Website developed by Smurf & Pompo | Powered by WordPress | administrace | Hosted on lebeda.skauting.cz


Login

Lost your password?